Technické informace

MONTÁŽNÍ NÁVODY VÝROBKŮ DRE KE STAŽENÍ

Zde si můžete stáhnout montážní návody nabízených výrobku: interiérových dveří, obložkových zárubní, posuvných dveří na stěnu.
Pokračovat...

Katalog dveří DRE ke stažení

Katalog dveří si můžete stáhnout zde. V katalogu jsou vyobrazený všechny modely dveří DRE, technické informace a možné odstíny.
Pokračovat...

Rozměry rámových zárubní DRE

Rámové zárubně z pevných hranolů MDF, regulace rámových zárubní není možná, standardní šíře rámové zárubně je 10 cm. Podobný typ zárubní je vhodný pro interiérové a vchodové dveře.
Pokračovat...

Rozměr obložkové zárubně DRE

Pokud máte otázky ohledně rozměrů stavebních otvorů a rozměru obložkových zárubní, nabízíme Vám výkresy a rozměry zárubní .
Pokračovat...

Rozměry posuvných dveří na stěnu DRE

Posuvné dveře na stěnu dokážou ušetřit hodně místa, zároveň vypadají moderně a sladěně. Zde Vám nabízíme přesné rozměry posuvného systému na stěnu včetně zárubně a bez zárubně.
Pokračovat...

Konstrukce dveřního křídla DRE

Informace o konstrukci dveřního křídla Vám pomůže se zorientovat v typech dveří, poznat z čeho se dveře skládají, jaké materiály se při výrobě dveří používají.
Pokračovat...

Návod na montáž obložkových zárubní DRE

Obrázkový náhled na postup montáže oblokových zárubní. Obložková zárubeň je připravená k montáží a my Vám poradíme jak správně zárubeň namontovat.
Pokračovat...

Rozměry interiérových dveří DRE

Přesný výkres interiérových dveří Vám pomůže správně vybrat interiérové dveře. Díky výkresu poznáte, zda nové dveře jsou vhodné do stávající kovové zárubně.
Pokračovat...