O firmě

Vážení zákaznici, nabízíme Vám interiérové dveře DRE za přijatelné ceny. V nabídce máme interiérové dveře DRE v povrchové úpravě laminát a přírodní dýha. Ke interiérovým dveřím DRE si u nás můžete vybrat obložkové zárubně DRE a dveřní kování DRE. 

Naše firma patří k profesionálům v oblasti interiérových dveří DRE. Víme, že interiérové dveře DRE jsou důležitou součástí každého bytu a domu. V naší nabídce naleznete kvalitní interiérové dveře DRE různých druhů, odstínů a typů.

Tým našich odborníků je připraven vám pomoci s výběrem interiérových dveří DRE. Pokud si nevíte rady, jaké interiérové dveře DRE do bytu jsou pro vás ty pravé, neváhejte nás kontaktovat. Z naší strany můžete očekávat nejen profesionální jednání, ale také vstřícný a přátelský přístup.

Roku 2015 po úspěšném prodeji výrobků DRE jsme rozdělili společnosti na maloobchod a velkoobchod.

1. Maloobchodní prodej - vzorková prodejna Praha 9, K Žižkovu 809/7 190 00.

2. Velkoobchodní prodej - Praha-Strašnice, Malešická 3312/24a , Středočeský kraj: Letců R.A.F 2163, Nymburk 288 02, Ústecký kraj: Masarykova 208, Ústí nad Labem 400 01, Plzeňský kraj: Hřbitovní 17, Plzeň 312 00.

Jak u nás nakupovat?

Internetový obchod Dveře Akce je velmi intuitivní. Jednoduše si klikněte na interiérové dveře DRE, které vás zaujaly, prohlédněte si je, porovnejte jejich odstíny a vyberte si ty nejlepší. Při on-line objednávce nezapomeňte zvolit správný rozměr interiérových dveří a zárubní DRE.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat! Jsme tady pro Vás!